Чи вірите ви в Дива?

Звісна фраза, що “Дива трапляються з тими хто у них вірить”. У день професійного свята фокусника 29 березня згадую про свою дитячу мрію, стати чарівником.

Читаючи “Володаря перснів” завжди надихався силою перетворень підвласних  справжнім магам Середньоземья, тому світлу яке вони несуть з собою. Моя дитяча мрія здійснілась у 40 річному віці. Уся пепередня освіта, підказувала мені, що навчатись треба у найкращіх. Тому скориставшись нагодою та запрошенням Олександра Лишанського ми разом із сім’ею прийняли участь у міжнародному фестивалі фокусників в Болгарії. І не просто прийняли участь, а зайняли 2 місце у номінації “Сценічна магія” Так я став фокусником Алексом. Дякую моїм вчителям Дмитру Мосіну, Владу Кривоногову, Юрію Мончак, Президенту всесвітньої асоціації фокусників Тоні Хосіні.

Ви знаєте чим відрізняються фокусники початківці від професіоналів? Кажуть що починаючі фокусники показують тисячі фокусів одним і тим же людям (своїй дівчині, батькам), а професіонали показують одні і ті самі фокуси тисячам людей…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *