“ІГРОВИЙ КЕЙС ВОЛОНТЕРА” Миколаїв 24.11.2023

Ініціативна група «Саша та Наташа HELP» Благодійного фонду Волонтерський центр на Соборній за підтримки Управління культури та охорони культурної спадщини ММР Презентує 24. 11. 2023 Двох годинний інтенсив з ігрової майстерності від Наталії Мієдінової “ІГРОВИЙ КЕЙС ВОЛОНТЕРА”
(місце та час проведення буде вказано додатково)
 
Чудова можливість познайомитись особисто з Наталією Міединовою – ігромайстер, волонтер, авторка сучасного українського контента, руханками якої користуються всі хто працює з дітьми, мега популярна ТЬОТЯ ПАНДА з мільонами переглядів в ЮТЬЮБ та Тік Ток.
Буде актуально для активистів волонтерських організацій, хабів, шелтерів, дитячих просторів, соціальним та молодіжним працівникам, що опікуються ВПО, тримають дитячий фронт!
 
“ІГРОВИЙ КЕЙС ВОЛОНТЕРА” Це корисні вправи, ігри та майстер класи  для психоемоційного розвантаження та творчого розвитку нашого майбутнього – дітей що залишились у місті Миколаїв, та Миколаївській області, повернулись, чи отримали тимчасовий прихисток (ВПО).  
В рамках заходу буде презентовано новий альбом ігрових хітів “Обійми” мотиваційні та релаксійні ігри, новітні технології та сучасний україномовний контент. Участь в заході БЕЗКОШТОВНО, але з обов’язковою реєстрацією
 

КОЖЕН УЧАСНИК ІНТЕНСИВУ отримає в роботу розроблений кейс з фонограмами та рекомендаціями щоби залучити діток до творчості, аби вони відволіклись від зовнішніх проблем, абстрагувались, вийшли з депресивного стану, впорались із моральною травмою, спричиненою воєнними подіями.

Цей захід проводимо з метою об’єднати зусилля волонтерів, соціальних та молодіжних працівників Миколаєва та Миколаївської області в напрямку  покращення ментального здоров’ю жителів громад в умовах військового стану, розвитку креативного потенціалу, сталого розвитку.

 
Разом до Перемоги. Кожен на своєму фронті. Довідки за телефоном 0672349054 Олександр.

 

One Response

  1. Світлана
    | Відповіcти

    Дякуємо за можливість навчання!
    Даруємо нашім діткам радість в цей нелегкий час.
    РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *