«Квіти війни» – реабілітаційний проект для біженців та дітей війни.

Працюючи на будівництві барикад у Миколаєві волонтери ДОФу – довоенні педагоги та психологи, розмовляли між собою про те, що дітям, які пройшли таке випробування обов’язково буде потрібна реабілітація! 

Саме так виникла ідея створення Центра Дитячої реабілітації «Квіти війни» де психологи, логопеди, арт терапевти, масажисти, вихователі, спортивні тренери, тощо зможуть кваліфіковано надавати професійну допомогу дітям та біженцям.

Є багато людей у Миколаєві, які хочуть бути корисними, і пропонують свою допомогу тим, хто її зараз потребує. Тому звертаємось до небайдужих фахівців, а саме: педагогів, вихователів, вожатих, масажистів – реабілітологів, психологів, логопедів, людей мистецтва, режисерів, музикантів, арт терапевтів, що готові вже сьогодні на волонтерських засадах допомагати біженцям та їх дітям.  

Івент агенція «Саша і Наташа», що майже в повному составі залишилась у Миколаєві, та має 20 річний досвід роботи з дітьми і дорослими, власне авто, аніматорів, костюми, апаратуру, необхідний ігровий реквізит пропонує об’еднатись у команду! Поки реабілітаційний центр створюється вже є робота – вашої професійної допомоги потребують біженці з Миколаївської області. Це в основному літні люди, жінки с дітьми, які силами червоного хреста розміщені у Миколаєві, зігріті, одягнені, накормлені. Їм надається необхідна медична допомога, але думки і розмови тільки про жахи війни. 

Благодійні концерти, дитяча анімація, різноманітні майстер класи, спортивні змагання, театральні заняття, релаксація, арт терапія – можуть відволікти, направити думки та дії у позитивне русло.

Запрошуємо всіх небайдужих до співпраці!

Автор проекту Балицький Олександр директор івент агенції «Саша і Наташа» 0672349054 https://www.instagram.com/sashainatashawow/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *