Наукове шоу в Миколаєві від “Саша та Наташа”

Наукове (Хімічне) шоу в Миколаєві від Агенції “Саша та Наташа”
– унікальний сплав науки і сучасного ігрового шоу – прекрасний подарунок на доросле і дитяче свято, оригінальний номер в шоу програму.

Ви можете замовити день народження з акцентом на науковий напрямок, який найбільше цікавить Вашу дитину, підібрати в програму експерименти, які вона ще не бачила, або які найбільше сподобалися! Програма варіюється індивідуально залежно від віку учасників (від 5 – 15 і вище), місця проведення (проведемо в будь-якому зручному закладі, або підкажемо спеціалізовані майданчики) а також часу, на який ви розраховуєте!
Мінімально програма займає 30 хвилин та присвячена детальному розкриттю одного з представлених вище наукових напрямів. Годинна програма може поєднувати в собі кілька напрямків + науковий майстер-клас (наприклад, готуємо лизунів, вивчаємо та приборкуємо стихії, хімічимо на кухні та експериментуємо з рідким азотом)
Найбільш популярним у наших клієнтів є варіант “Усе включено”, що займає за часом 1,5 – 2 години і включає в себе майстер класів всі кращі наукові ефекти (Кріо, Тесла, Полімер шоу, приборкання стихій) і спецефекти (димо гармата, АЙфен, лазерне, світлове, шоу у темряві…)

Детальніше …

Так само в наявності набори для дитячої наукової творчості. Слайм лабораторія, Все для бульбашкового шоу.
Замовити прямо зараз: 0672349054, 0953583247

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *