Лежачі, інваліди, та літні люди яким складно пересуватись – це ті що насамперед потребують допомоги! 

Ми ініциативна группа Громадського обьеднання «Саша і Наташа HELP» взяли на себе першими в Миколаєві адресну розвозку води по цім ургентним категоріям наших рідних громадян.

Телефон горячої лінії 067 234 90 54 дзвонить не пеставаючи починаючи з 6 30 до вечора!

Як що Ви не можете дозвонитись – зрозумійте, коли більше 100 людей телефонує одночасно – дуже складно дозвонитись.

У найближчій перспективі підключити кул центр з багатоканальним телефоном, для обробки заявок. А їх повірте – тисячі!

Наш пост у Фейсбуці  визвав шквал перепостів, більше 500 і став таким собі лакмусовим папером – галасом про допомогу, яка була потрібна насамперед літнім людям та інвалідам.

Але ті люди що працюють волонтерами – роблять неможливе. Приймають ваші заявки, яких тисячи, і по можливості усіма своїми силами їх виконують!

Але 10  машинами не закрити усіх, хто потребує негайної допомоги!

Тому звертаємось до тих, хто залишився у місті, у кого є власний транспорт, хто хоче взяти питну воду для себе і для двох, трьох пенсионерів та інвалідів, що залишились на одинці з проблемою питної води поруч з вашими домівками!

Пишіть,телефонуйте нам хто готовий допомогти своїм батькам, своїм сусідам, своїм друзям і знайомим літнім людям з вадами руху.

Разом ми сила! Разом ми переможемо!

Окрім води поступає багато заявок на медикаменти, дорослі памперси, харчові продукти, які разом з водою ми моглиби доставляти адресно. 

ГО «Саша і Наташа HELP» запрошує гуманітарні склади в Миколаєві, Західній Україні, Країнах Европи долучитись до співпраці по цьому напрямку!

Номер картки Райфайзен Банк 4149500149991872 Балицький Олександр Ігорович