Ми – ініциативна группа  «Саша і Наташа HELP» з перших днів повномасштабного вторгнення зайняли активну позицію допомоги по захисту рідного міста та їх жителів. В складі волонтерського центру ДОФ готували “Бандеро смузі”, будували барикади, працювали на складах, розвозили гуманітарну допомогу.

За нашою ініціативою були організовані перші в Миколаєві благодійні концерти та майстер класи для внутрішньо переміщених осіб, біженців з Херсону

Після 12 квітня 2022 року, коли місто залишилось без води взяли на себе ініціотиву з адресної розвозки води по соціально вразливим категоріям наших рідних громадян. Наш пост у Фейсбуці  визвав шквал перепостів, більше 500 і став таким собі лакмусовим папером – галасом про допомогу, яка була потрібна насамперед літнім людям та інвалідам. Була налагоджена оперативна робота по адресній доставці води, прийняті тисячи заявок і більшість з них виконана.

Літом 2023 роке на базі Волонтерського центру ДОФ наші волонтери приймали активну участь в організації безкоштовного літнього табору для дітей ВПО.

  

Наш новий проект “анімація та майстер класи в укритті” доповнює вже існуючу діяльність з покращення психоемоційного стану дітей постраждалих від військових дій та є інноваційним в аспекті створення мобільних груп оперативного реагування, які виїжджають під час повітряної тривоги за домовленістю у дитячі садочки та школи що працюють офлайн, та місця масової дислокації внутрішньо переміщених осіб, поїздки з гуманітарною місією до Херсонської та інших постраждалих від військової агресії громад по обміну досвідом та розповсюдження нашої ініціативи.

Разом ми сила! Разом ми переможемо!