Фокусник у Миколаєві Балицький Олександр, він же маг і чарівник, чарівник Алекс, здивує, розсмішить, приголомшить, викличе справжні, неприкриті емоції (іноді навіть із нецензурними висловами) змусить задуматися, поламати голову питанням – “ЯК він це робить?”
У репертуарі фокусника Алекса є різноманітні ілюзійні програми від 3-5 до 95 років, для “маленької такої компанії” та великої сцени, для пікніків та масових івентів, відкритих майданчиків і для кафе чи ресторану. Дивитись варіант дитячої програми.
До речі, виступ мага з романтичною програмою на весілля (хлопчисьник чи дівич-вечір) – найкращий подарунок який потім ще довго обговорюватимуть і згадуватимуть зі словами “не може бути”, “так гаразд!”
Замовити чарівника у Миколаєві можна зараз за телефоном 0672349054!
Кожен виступ фокусника Алекса унікальний, продуманий до найдрібніших деталей, костюмований і щедро приправлений спецефектами!

Чого вартий тільки фонтан із грошей, чудеса левітації від квітки до столу, ментальна магія та колективне читання думок на відстані, масовий гіпноз та католептичний міст, прикращення вогню та мильних бульбашок, зникнення купюр з подальшою телепортацією у будь-які фрукти на вашому столі та багато іншого!

Фокусник Балицький Олександр є дійсним членом міжнародного товариства ілюзіоністів International Magicians Society (IMS).Призер Міжнародного Конкурсу ілюзіоністів у Болгарії (2014р) у номінації сценічна магія!
Тільки незабутні емоції та шоу програма для дітей та дорослих у Миколаєві, яка вразить вашу свідомість.
Якщо ж у вас день народження, випускне чи будь-яке інше дитяче свято, то неодмінно варто кликати нашого фокусника, який максимально здивує дітей своїми магічними трюками.
Як зробити так, щоб будь-яка урочистість наповнилася магією, феєрією та яскравими емоціями? Замовте фокуси Миколаїв, і ваш захід буде самим крутим!
Усі хочуть свято, яке буде із яскравою родзинкою, і це саме те, що не вистачає для вашого свята.
Для узгодження цін, самої програми ви можете звернутися до нас та побачити фотографії з усіх заходів, які ми провели. Наші ціни на послуги вас справді приємно порадують.
Емоції, які залишаться у дітей після такого заходу, проведеного нашим агентством, запам’ятаються не на один рік.
Дітям дуже важливо дарувати незабутні емоціями, адже всі ми чудово знаємо, що дитинство це лише єдиний період у житті, коли для нас все нове, унікальне та яскраве.
Так давайте разом проведемо свято для вашої дитини, від якої він та його друзі будуть у повному захваті.
Ми знаємо, що потрібно сучасним дітям для урочистостей і повірте, вони будуть приємно вражені рівнем проведення свята.
Повірте в те, що дива існують, адже наші фокусники покажуть це на шоу, яке ми з радістю проведемо на вашому святі дитинства.
Найцікавіше, що від багатьох фокусів будуть у захваті не лише діти, а й дорослі.
Такий захід буде наповнений усім необхідним, щоб стати по праву найкращим!