Полюбляєте квести та гострі відчуття? Обов’язково замовте індивідуальну екскурсію з шоу програмою в агентстві “Саша та Наташа”
Екскурсія У Миколаївські печери, нещодавно відкриті у центрі міста.
Формат – Містична екскурсія, прохід через портал, занурення в глибину часів, міфи та легенди, духи печери, ворожіння та пророцтва + скатертина самобранка + вино + шоу програма. Пісочна анімація, створення власної мандали та інші арт атракції.
Тривалість 1,5 – 2 години.

 Пропонуємо до вашої уваги НОВИНКУ — Авторську квест прогулянку «Стежка здоров’я та здійснення бажань»! Шукайте за посиланням у розділі Наші квест екскурсії. Розділ 5. Спортивні квести.


Ви часто проходили повз, але жодного разу не потрапили в туристичну перлину Миколаєва розкопки городища часів ТРОЇ – Дикий Сад? Скористайтеся унікальною нагодою замовити екскурсію для групи від 5 осіб! Телефонуйте зараз 0672349054

“Легенди та міфи Дикого саду” Вас також може зацікавити Квест екскурсії з додатковою реальністю та шоу програмою: участь у розкопках, дегустація вин із давніх глеків, ворожіння та ритуали в містах сили, первісні ігри!
Квест Миколаїв – місто наречених! – найпопулярніший квест на дівишник і коли ви бажаєте зайняти ваших гостей під час весільної фотосесії!
Із задоволенням зустрінемося та обговоримо деталі вашого вікенду або урочистості у нас в офісі за адресою м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 57
Відроджуємо традиції туризму у малих формах.Запрошуємо Вас із сім’єю та знайомими у похід вихідного дня 🔎Квест Екскурсія + Гітара + Пікнік + Фотосесія Дивіться як це було Якщо ви романтик, хоч раз у житті ходили у похід чи все життя мріяли про це – маршрут цього квесту просто створений для вас! Виявляється, щоби насолодитися Кримським морським диким ландшафтом (як на Тарханкуті чи мисі Меганом), зовсім не обов’язково виїжджати за межі нашого рідного міста. Просто зберіть хорошу компанію, виберіть вільний час і в хорошу погоду вирушайте стежкою здоров’я за виконанням бажань на зустріч справжнім пригодам!
Для будь-якого заходу потрібні яскраві та незабутні моменти, які зможе створити квест екскурсії Миколаївком зі смартфоном.
Романтика подорожей, пошук скарбів, детективні історії, міфи та легенди нашого міста – все це квест екскурсії по Миколаєву

Подивитися більше роликів на нашому Ютьюб каналі
Забронювати за телефоном 0672349054
Детальніше у нашому інстаграм