«Квіти війни» – проект реабілітаційних атракцій а у подальшому створення Справжнього реабілітаційного центра для біженців в Миколаєві (літніх людей та дітей с жінками, що евакуйовані з області, і тих хто повернеться)

 Ініціативна група Громадського Об’еднання «Саша і Наташа HELP», що в повному составі залишилась у Миколаєві, та має 20 річний досвід роботи з дітьми і дорослими, власне авто, аніматорів, костюми, апаратуру, необхідний ігровий реквізит пропонує:

  1. Взяти на себе, організацію та проведення реабілітаційних концертів для дітей с батьками, що евакуйовані з області, і тимчасово розміщені по дитячих садках Миколаєва.
  2. Користуючись налагодженими зв’язками впродовж довготривалої роботи у мирний час з дошкільними та шкільними закладами освіти, та їх адміністрацією, взяти на себе логістику організації реабілітаційних концертів, та забезпечення подарунками (дитячим одягом, іграшками, солодощами) зі складів гуманітарної допомоги ДОФа та Червоного Хреста, ДК Молодіжний.
  3. Організацію у виділеному міськими властями приміщенні Центра Дитячої реабілітації «Квіти війни» де психологи, логопеди, арт терапевти, масажисти, вихователі, спортивні тренери, що залишились захищати своє рідне місто зможуть кваліфіковано, кожен за своїм фахом надавати професійну допомогу дітям біженцям.
  4. Забезпечення фахівців всім необхідним (спортивний інвентар, канцелярія, розхідний матеріал) для проведення творчих майстер класів, спортивних та театральних занять, заходів з релаксації, арт терапії, тощо.
  5. Створення фонду матеріальної допомоги проекту «Квіти війни»

Запрошуємо небайдужих долучатись до проекту, допомагати власними знаннями, уміннями, досвідом, або коштами!

Номер картки Райфайзен Банк 4149500149991872 Балицький Олександр Ігорович

Також можливо вас зацікавить Мєдіа проект “Привид Миколаєва”
З перших днів війни столицю України оберігав справжній герой, пілот – ас, більше відомий, як «Привид Києва», здебільшого збірний образ, продовжуючий справу гегендарного Івана Кожедуба. А в місті герої Миколаїв, яке завдяки своїм захисникам, всім, хто не залишив місто, своїх батьків з першою хвилею окупації, а зі зброєю в руках боронить кордони,  та мирний спокій з’явився свій народний герой «Привид Миколаєва».
 

Раніше його можна було побачити тільки в дзеркалах коридорів Миколаївської мерії, тепер він вийшов на вулиці рідного міста.

Він там де потрібна допомога! Він боронить кордони, тримає купол над містом, допомагає зводити оборону… Він на передовій і в тилу. 

З таким героєм «Нас не зламати, Нас не залякати!»

Долучайся до медіа проекту “Привид Миколаєва” доповнюйте у коментарях свої власні історії (особисто пережиті, побачені чи почуті) про простих людей, які кожного дня допомагають чим можуть кожен на своєму місці, наближаючи нашу Перемогу!  Кращі історії будуть опубліковані на сайті https://sasha-natasha.mk.ua/