«Квіти війни» — проект реабілітаційних атракцій а у подальшому створення Справжнього реабілітаційного центра для біженців в Миколаєві (літніх людей та дітей с жінками, що евакуйовані з області, і тих хто повернеться)

 Ініціативна група Громадського Об’еднання «Саша і Наташа HELP», що в повному составі залишилась у Миколаєві, та має 20 річний досвід роботи з дітьми і дорослими, власне авто, аніматорів, костюми, апаратуру, необхідний ігровий реквізит пропонує:

  1. Взяти на себе, організацію та проведення реабілітаційних концертів для дітей с батьками, що евакуйовані з області, і тимчасово розміщені по дитячих садках Миколаєва.
  2. Користуючись налагодженими зв’язками впродовж довготривалої роботи у мирний час з дошкільними та шкільними закладами освіти, та їх адміністрацією, взяти на себе логістику організації реабілітаційних концертів, та забезпечення подарунками (дитячим одягом, іграшками, солодощами) зі складів гуманітарної допомоги ДОФа та Червоного Хреста, ДК Молодіжний.
  3. Організацію у виділеному міськими властями приміщенні Центра Дитячої реабілітації «Квіти війни» де психологи, логопеди, арт терапевти, масажисти, вихователі, спортивні тренери, що залишились захищати своє рідне місто зможуть кваліфіковано, кожен за своїм фахом надавати професійну допомогу дітям біженцям.
  4. Забезпечення фахівців всім необхідним (спортивний інвентар, канцелярія, розхідний матеріал) для проведення творчих майстер класів, спортивних та театральних занять, заходів з релаксації, арт терапії, тощо.
  5. Створення фонду матеріальної допомоги проекту «Квіти війни»

Запрошуємо небайдужих долучатись до проекту, допомагати власними знаннями, уміннями, досвідом, або коштами!

Номер картки Приват Банку для підтримання проекту 4149 6293 5733 0331 Балицький Олександр Ігорович