Майстер класси у Миколаєві це гарний додаток до будь якого свята чи дня народження.

У кожної дитини є багато талантів, потрібно тільки вчасно їх розкрити. Малювання, спів, танок, та різноманітні форми творчості, це можливість втілити дитячу мрію. В нашому івент агентстві є можливість розкрити таланти вашої дитини.

Пісочна анімація – це унікальна техніка релаксації та новий напрямок розвитку творчих здібностей дорослих та дітей. Малювання пальцями, різні техніки насипання та розводів, єкологічні матеріали, та сучасне обладнання – це все запорука зацікавленності та натхнення. Спробуйте і ви не зможете зупинитись! 

Твістінг – моделювання повітряними кульками ковбасками (ШДМ) це унікальна техніка створення іграшок з довгих повітряних кульок. Майстер клас проводиться в ігровій формі, поєтапно знайомить з різними техніками, що дозволяють своїми руками створювати різноманітні шедеври – від головних уборів до тварин і побутових речей. 

Шоколадний майстер клас – розпис пряників шоколадом 

Солодка вата своїми руками

Замовити Майстер класи в укритті Миколаїв (Шоколадний майстер клас, твістінг (моделювання повітряними кульками) пісочна ацімація,та релакс малювання кольровим піском з аніматорами від івент агенції Саша та Наташа. Дзвоніть прямо зараз 0672349054