Майстер класси у Миколаєві це гарний додаток до будь якого свята чи дня народження.

Ми пропонуємо низку безпечних майстер класів в укритті!

Мета майстер-класів: залучити діток до творчості, аби вони відволіклись від зовнішніх проблем, абстрагувались, вийшли з депресивного стану, впорались із моральною травмою, спричиненою воєнними подіями…

Психологічна підтримка психоемоційного стану майбутнього нашої нації, збагачення їх світогляду новими формами творчості та філософією незламності. Такі заняття в укриттях сприяють ментальному здоров’ю жителів громад в умовах військового стану, розвивають креативний потенціал, гнучке мислення, сталий розвиток, допомогають зробити корисним та розвиваючим час вимушеного проведення українськими дітьми в укритті.

МК “Малювання світлом” в умовах можливого блекауту використовує темряву для занурення у нові форми творчості та збагачують світогляд дитини, наглядно підтверджуючи що “мінуси” сьогодення, завжди можна перетворити на “ПЛЮСИ”. Екологічні світлопоглинаючі творчі набори декарбонізують та допомагають зберігати зелений щит нашої планети, не використовують папір (як для традиційного малювання) і мають  багаторазове використання – те що написано світлом на планшетах через певний час зникає.

У кожної дитини є багато талантів, потрібно тільки вчасно їх розкрити. Малювання, спів, танок, та різноманітні форми творчості, це можливість втілити дитячу мрію. В нашому івент агентстві є можливість розкрити таланти вашої дитини.

Пісочна анімація – це унікальна техніка релаксації та новий напрямок розвитку творчих здібностей дорослих та дітей. Малювання пальцями, різні техніки насипання та розводів, єкологічні матеріали, та сучасне обладнання – це все запорука зацікавленності та натхнення. Спробуйте і ви не зможете зупинитись! 

Твістінг – моделювання повітряними кульками ковбасками (ШДМ) це унікальна техніка створення іграшок з довгих повітряних кульок. Майстер клас проводиться в ігровій формі, поєтапно знайомить з різними техніками, що дозволяють своїми руками створювати різноманітні шедеври – від головних уборів до тварин і побутових речей. 

Шоколадний майстер клас – розпис пряників шоколадом 

Солодка вата своїми руками

Замовити Майстер класи в укритті Миколаїв (Шоколадний майстер клас, твістінг (моделювання повітряними кульками) пісочна ацімація,та релакс малювання кольровим піском з аніматорами від івент агенції Саша та Наташа. Дзвоніть прямо зараз 0672349054