Наукове (Хімічне) шоу в Миколаєві від Агенції “Саша та Наташа”
– унікальний сплав науки і сучасного ігрового шоу – прекрасний подарунок на доросле і дитяче свято, оригінальний номер в шоу програму. Майстер класи на будь який смак

Не секрет, що дітей старше за сім років вже не здивуєш аніматорами. Підлітки дослідники тягнутися до незвіданого. Особливо цікаві їм різного роду експерименти. У нашій секретній науковій лабораторії вони самі зможуть зробити слайм, приборкати мильні бульбашки, вогонь і блискавку!
Ви можете замовити день народження з акцентом на науковий напрямок, який найбільше цікавить Вашу дитину, підібрати в програму експерименти, які вона ще не бачила, або які найбільше сподобалися! Програма варіюється індивідуально залежно від віку учасників (від 5 – 15 і вище), місця проведення (проведемо в будь-якому зручному закладі, або підкажемо спеціалізовані майданчики) а також часу, на який ви розраховуєте!
Мінімально програма займає 30 хвилин та присвячена детальному розкриттю одного з представлених вище наукових напрямів. Годинна програма може поєднувати в собі кілька напрямків + науковий майстер-клас (наприклад, готуємо лизунів, вивчаємо та приборкуємо стихії, хімічимо на кухні та експериментуємо з рідким азотом)
Найбільш популярним у наших клієнтів є варіант “Усе включено”, що займає за часом 1,5 – 2 години і включає в себе майстер класів всі кращі наукові ефекти (Кріо, Тесла, Полімер шоу, приборкання стихій) і спецефекти (димо гармата, АЙфен, лазерне, світлове, шоу у темряві…)
Так само в наявності набори для дитячої наукової творчості. Слайм лабораторія, Все для мильного шоу.
Замовити прямо зараз: 0672349054, 0953583247
Ми перші в Миколаєві зайнялися пізнавальною Наукою і зробили з цієї цікавої області справжне шоу