Новий рік, Святий Миколай, Дід Мороз та Снігуронька, Ялинка, карнавальні костюми – це справжня казка, на яку щороку чекають, як діти, так і дорослі в Миколаєві, Новій Одесі!

Це дійсно чарівний момент, коли ми прощаємося з усіма труднощами і відкриті для підкорення нових вершин. Адже у новорічну ніч виконуються всі бажання і це робить Новорічне свято найбажанішим у році.

Прикрасимо та проведемо Ваш Новорічний корпоратив 2023. Сценарій, тематичні новорічні ігри, розіграші, прокат новорічних костюмів та аксесуарів

Подаруйте своєму чаду віру в казку та чудеса. Замовте Діда морозу та Снігуроньку додому у Миколаєві. Дитинство має бути сповнене віри в справжні чудеса, тому ваша дитина просто зобов’язана побачити нашу новорічну програму, яка наповнить будинок веселощами, сміхом, позитивом і вірою в магію новорічної ночі.

Наші ціни вас зацікавлять. Запрошуємо відвідати наш офіс вул. Велика Морська,57 щоб детально ознайомитися не тільки з цінами, але й усім спектром послуг, який ми надаємо. Також ви зможете подивитися фотографії та свята, які ми організовували.

На нашому рахунку стільки свят, що ми навіть збилися з рахунку. Ми просто живемо тим, що любимо, дарувати позитив! Якщо Ви готові провести незабутній час, Ви звернулися за  вірною адресою – Миколаїв, вул. Велика морська, 57 Святкова агенція “Саша та Наташа”.

Ваше свято буде на найвищому рівні! Забронюйте потрібну Вам дату та час прямо зараз!

Телефонуйте скоріше 0672349054 – Дід Мороз, 0953583247 – Снігуронька!

Кажуть – «Як зустрінеш Новий рік, так його й проведеш!» Запрошуємо наших вдячних клієнтів разом утретити цей Новий рік дружно, весело, шикарно, оригінально у Форматі Новорічного Кінокарнавалу! Шукайте фотозвіт про минулорічні свята у наших групах у соціальних мережах! Ви вирішили відсвяткувати Новий рік в офісі або ресторані – ми готові взяти на себе організаційний клопіт і надати Вам можливість отримати справжнє задоволення та насолоду від найчарівнішого свята в році!

Агентство святкових церемоній «Саша та Наташа» береться за комплексне проведення та забезпечення якості та рівня шоу – програми, надання веселих та тверезих Дід Мороза та Снігуроньки в елітних костюмах, а також забезпечення свята необхідною прикрасою, спец – ефектами, костюмами та призами.