Привид Миколаєва

З перших днів війни столицю України оберігав справжній герой, пілот – ас, більше відомий, як «Привид Києва», здебільшого збірний образ, продовжуючий справу гегендарного Івана Кожедуба. А в місті герої Миколаїв, яке завдяки своїм захисникам, всім, хто не залишив місто, своїх батьків з першою хвилею окупації, а зі зброєю в руках боронить кордони,  та мирний спокій з’явився свій народний герой «Привид Миколаєва».

Раніше його можна було побачити тільки в дзеркалах коридорів Миколаївської мерії, тепер він вийшов на вулиці рідного міста. Він там де потрібна допомога! Він боронить кордони, тримає купол над містом, допомагає зводити оборону… Він на передовій і в тилу. 

З таким героєм “Нас не зламати, Нас не залякати!”

Давайте разом спробуємо описати героїчні вчинки наших співвітчизників на передовій та в тилу, де кожен як може наближає Нашу Перемогу!

Свої історії можна підкріплювати відео та фото. Напишемо історію нашої Перемоги разом!

Ось одна із історій цієї війни:
 
“Ми приїхали в це село і почали займати оборону… хлопці потрохі копати почали.. не окоп, канєшно, а таке, щоб можна було впасти туди під час обстрілу… я не знаю, скільки хвилин пройшло, но я тупо охуїв від того, що побачив… знаєш, коли у людей городи починаються, всі прив’язують на вєлік до рами лопати і піздують шось сажать… оце була така сама картіна, тільки їхало на мене на цих роверах майже все село… чоловіки, жінки, всі… пригнали і дивляться на мене… ну, типу, командуй! кажуть, синку, де копать?… у мене відібрало мову… стою, як телепень, дивлюсь… вони бігом відкручують свої лопати від вєліків… я зібрався з духом, кажу, не треба нічого, красно дякую, ми самі впораємось! но того вже ніхто не чув… лопати пішли в хід…
за кілька днів суне на нас колона кацапської техніки… у мене необстріляні молоді пацани кричать, танкі піздують… тут розвертаюсь, до нас народ із села хмарою валить і кричить, хлопці, танки кацапські піздують, шо дєлать??? кажіть, як помагать???… на мене наче відро води крижаної вивернули… дивлюсь на це і плачу… валую їм, бігом назад… ану, по хатам!!!! та ніхто й не думає…. кричу знов, по хатам, блядь… бєзнадьога, Жень… пруть з голими руками! я малих свої пару смикнув, кажу розверніть бігом їх додому! підбігає до мене мужик, 73 роки і каже, синку, дай гранату… я все життя комунальником пропрацював і знаю, як комунікації під ліс ідуть… зараз трубами на перехрестя вискочу, гранату кину і назад в трубу… клянусь, я чуть не здурів з цих людей…
 
бій цілий день… арта крайню вулицю накрила… 25 хат горять, но, слава богу, всі живі… ми ж цю техніку довбемо… вони поняли, що не прорвуться, давай пробувать на нас з флангів.. палим їхні танкі, бехі, все що бачимо…. розлітаються їхні т-90… малі хлопці мої спрацювались, крошать… під вечір інтенсивність падає… отходять скоти… малі мої кажуть, може отдохнем?… я собі думаю, потомились хлопці, отпускаю… дивлюсь, скидають броню, кидають зброю і піздуть бігом місцевим хати тушить… я знов плачу… не можу на це дивиться і сам біжу помагать…”
 
Русняві! Заїбетесь “денацифікувати” країну, де населення бігом біжить будувати для армії укріплення, а армія, як вас роз’їбала, біжить рятувати людям хати. Тупо зариють вас, і пизда. Всім вам, фашисти кончені, пизда.
 
Автор невідомий💙💛. Текст , скопіював, але вважаю, що його мають прочитати.

 

Нещодавно здивувала мене одна пенсіонерка, що у свої 85 кожного разу щоб попасти додому вимушена перелазити через власний паркан! Без сліз дивитись це відео неможливо!

 

Р.S. Знаючі люди кажуть – Війна закінчиться у квітні 2022. Донбас відвоюємо одразу. Крим спершу перейде під управління місії ООН, а потім після проведення референдуму увійде до складу України як Республіка Крим, а потім як область.

Україна швидко відбудується за рахунок заморожених активів Центробанку РФ, заарештованих у всьому світі активів російських олігархів.

До України зайдуть світові туристичні оператори. Кожен адекватний мешканець Землі вважатиме своїм обов’язком хоч раз побувати в Україні та дізнатися для себе, що це за така унікальна країна і що це за люди, які так мужньо борються за свою країну.

Бренд «Я-Українець» буде найпопулярнішим і найдорожчим у світі.

В Україну переїдуть на ПМЖ багато культурних діячів, меценатів, бізнесменів. У тому числі і з Росією.

Податковий клімат, повна прозорість ведення бізнесу буде всім країнам світу зразком.

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *