Коли чекати на Святого Миколая у цьому році?

Всі питають коли буде Святого Миколая в 2023р.? Чи будуть його святкувати в Україні?

Відповідально повідомляем:

З першого вересня Православна церква України та Українська греко-католицька церква перейшли на новоюліанський календар. Відповідно й змінилися дати відзначення різних християнських свят.

Тож відтепер православні християни відзначатимуть День Святого Миколая не 19 грудня, як ми звикли, а 6 грудня разом із католиками.

До речі, дата Різдва також буде іншою вже цього року. Тепер народження Ісуса Христа будемо святкувати не 7 січня, а 25 грудня, разом з іншими європейськими країнами. Тому церковної служби на 7 січня проводити не будуть.

За своє життя Миколай встиг зробити чимало добрих справ: визволяв полонених, рятував невинних від смертної кари, неодноразово допомагав бідним на суші та в морі. Сьогодні його би назвали Волонтером!

Але найбільшою його заслугою було те, що він безмірно любив усіх людей і цінував кожного. Його добрі справи були великими за життя, та не менше добра він творить і після смерті. Існує багато легенд, за якими мощі Миколая зцілювали хворих. 

Саме тому його канонізували й назвали Святим. Відтоді День Святого Миколая став одним із найважливіших християнських свят, а сам Миколай — покровителем та захисником вірян. 

Дехто скаже, що свята сьогодні не на часі! Справжні дива сьогодні роблять не чарівники, а наші парні та дівчата з ЗСУ. А ті хто залишились в тилу допомагають армії та людям, які потрапили у складні життєві обставини, коштами та своїми добрими справами.

Ми – Святкова агенція “Саша та Наташа” не виїхавши з міста, як волонтери теж допомагаємо пенсіонерам, людям похилого віку, яким важко дістатись до будь-якої допомоги водою, гуманітаркою, дровами…

Але ми, залишившись у місті Святого Миколая, ще тримаємо “дитячий фронт”!

Ми вважаємо, що у наших дітей немає можливості перечекати цей складний рік, вони живуть зараз і це їхнє дитинство, їхнє життя.

Тому  не зважаючи на обстріли, у безпечних місцях ми робили і будемо робити свята для дітей що залишились у місті Миколаєві, повертаються з батьками, чи отримали тут тимчасовий порятунок! 

Дякуємо Гуманітарному центру “ДОФ” , Волонтерському центру на Соборній, гуманітарному складу “МОВА” за підтримку та завжди вчасну допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *