Коли чекати на Святого Миколая у цьому році?

Всі питають коли буде Святого Миколая в 2022 р.? Чи будуть його святкувати в Україні?

Відповідально повідомляем:

День Святого Миколая у 2022 році святкуватимуть 6 грудня за григоріанським календарем та 19 грудня за юліанським.

Християни східного обряду — православні та греко-католики — дотримуються юліанського календаря, тож в для них цей день припаде на понеділок, 19 грудня. 

За своє життя Миколай встиг зробити чимало добрих справ: визволяв полонених, рятував невинних від смертної кари, неодноразово допомагав бідним на суші та в морі. Сьогодні його би назвали Волонтером!

Але найбільшою його заслугою було те, що він безмірно любив усіх людей і цінував кожного. Його добрі справи були великими за життя, та не менше добра він творить і після смерті. Існує багато легенд, за якими мощі Миколая зцілювали хворих. 

Саме тому його канонізували й назвали Святим. Відтоді День Святого Миколая став одним із найважливіших християнських свят, а сам Миколай — покровителем та захисником вірян. 

Дехто скаже, що свята сьогодні не на часі! Справжні дива сьогодні роблять не чарівники, а наші парні та дівчата з ЗСУ. А ті хто залишились в тилу допомагають армії та людям, які потрапили у складні життєві обставини, коштами та своїми добрими справами.

Ми – Святкова агенція “Саша та Наташа” не виїхавши з міста, як волонтери теж допомагаємо пенсіонерам, людям похилого віку, яким важко дістатись до будь-якої допомоги водою, гуманітаркою, дровами…

Але ми, залишившись у місті Святого Миколая, ще тримаємо “дитячий фронт”!

Ми вважаємо, що у наших дітей немає можливості перечекати цей складний рік, вони живуть зараз і це їхнє дитинство, їхнє життя.

Тому  не зважаючи на обстріли, у безпечних місцях ми робили і будемо робити свята для дітей що залишились у місті Миколаєві, повертаються з батьками, чи отримали тут тимчасовий порятунок! 

Дякуємо Гуманітарному центру “ДОФ” та гуманітарному складу “МОВА” за підтримку та завжди вчасну допомогу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.