Театральна студія при Палаці культури молодіжний продовжує набір

Театральна студія при Палаці культури молодіжний продовжує набір для навчня акторській майстерності та виступу на сценах рідного міста, участі у театральних фестивалях. 

Звертаємось до талановитої молоді віком від 11 років, старшокласників Миколаївських ліцеїв та колегіумів.

Запрошуємо приєднатись до нашої творчої команди тих хто хоче розкрити свої акторські таланти, полюбляє історичні реконструкції мріє виступати на сцені, перетворити своє життя на свято.

Молодіжний театральний колектив буде задіяно у виступах на сценічних майданчиках ПК Молодіжний, міста та області, буде приймати участь в Українських та міжнародних театральних фестивалях. Дивіться першу премьеру наших акторів 

Відточення акторських  навиків (сценічний рух, голос, міміка, ігротехніка, тощо ) надасть впевненість у спілкуванні з однолітками, збагатить новими дружніми стосунками, окреслить перспективи майбутнього вибора професії та працевлаштування.

Залишити свою заявку можна тут 

До зустрічі на театральних підмостках палацу Культури Молодіжний м. Миколаїв в Театральній Студії, для навчання акторській майстерності, гарній промові, вільному живому спілкуванню та комьюніті, як на сцені так і в житті.

Наша адреса: Палац Культури Молодіжний м. Миколаїв ( вул. Театральна, 1)

Керівник Балицька Наталія Павлівна тел. 095 35 83 247

e-mail:  natashabalitska777@gmail.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *