Який сюрприз на 8 березня керівник готує жінкам?

Не за горами весна, та міжнародне жіноче свято 8 Березня 2022р!

Ви вже вирішили, як привітати ваших гарнюнь у колективі?

Святкова агенція «Саша і Наташа» – переможець народного бренду Топ 20 у Миколаєві. Ми спеціалізуємось на декорованих фотозонах, композиціях із повітряних кульок, сюрпризних моментах, welcome-зонах, шоу програмах, святкових концертах та гучних корпоративах.

С задоволенням реалізуємо всі ваші побажання та креативні ідеї стосовно наближаючих свят силами нашого творчого коллективу та спецєффектів!

Дзвоніть прямо зараз – 0672349054 гарантуємо кращі ціни та приємні бонуси

А також пропонуємо підтримати благодійну ініціативу допомоги дитячим будинкам у Миколаївській області.

Зробіть гарну справу – підтримайте фінансово можливість створити свято для дітей, що позбавлені можливості батьківського піклування. Силами івент агенції «Саша і Наташа» планується протягом 2022 року провести три святкових заходи (Масляна, День захисту дітей, Новий рік) у кожному дитячому будинку Миколаївської області. Театралізовані свята для дітей зі спец ефектами, подарунками, солодощами (млинцями, цукерками, солодкою ватою) піднімуть їм настрій, та підсилять віру у щасливе дитинство. 

Відгуки про нашу роботу у Миколаеві та Миколаївській області

У Миколаївській області 20 дитячих будинків, ви можете взяти шефство, та підтримувати один чи декілька таких установ, допомагати на постійній основі продуктами, речами першої необхідності, та організацією святкових заходів.

Ваша благодійна допомога буде висвітлена у засобах масової інформації, соціальних мережах, Миколаївському телеканалі Март.

Що ви думаєте, з цього приводу?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *